محل تبلیغات شما

لیست بدهی های من در هر ماه

از دو سال قبل از بازنشسگی ام ، توی این فکر بودم بعد بازنشستگی یه شغلی انتخاب کنم که ساعت نه برم سرکار و دوازده برگردم خونه و بعد از ظهر هم دو ساعتی برم سرکار یعنی در مجموع نهایتش پنج ساعت کار کنم . اما اوضاع بر وفق مراد نبود و بدهی های من آنقدر زندگی را بر من تنگ گرفت و چرخ زندگی را آنقدر برای من سخت چرخاند  که الان روزی یازده ساعت میرم سر کار .  با وجود این وقتی شب خسته و کوفته میرسم خانه، ته جیبم آنچه می ماند ده یا بیست هزار تومن هست . 

این مبلغ را ذره ذره باید جمع کنم و وسایل اولیه کارم را خرید کنم . اما اگر خرج خانه و زندگی و نیاز فرزندان بگذارد که در ببشتر مواقع با مشکل مواجه میشوم . 

هفت صبح میرم تا ساعت دو بعد از ظهر . بعد دو یاعت استراحت . دوباره چهار میرم تا ساعت هشت شب . البته گاهی که کار دارم تا ساعت ده شب هم میشه 

مشتری هایی که اکثرا همکارم هستند گاهی به شوخی بهم متلک میندازن که این دیگه چطور بازنشستگی هست و . 

بهشون حق میدم . اونها از زندگی من و مشکلات من خبر ندارن . باور کن بعضی روزها به سرم میزنه خودم رو از این زندگی خلاص کنم. یا بذارم از این شهر فرار کنم و هزار جور فکر دیگه . آخه بدهی ها امانم رو بریده . 

این وسط اگر صحبت های "" مریم جون "" نبود شاید چندیدن بار سکته کرده بودم . یکی دو بار اومد پیشم و دلداریم داد . به آینده امیدوارم کرد . اما نامرد گاهی که بهش احتیاج دارم و التماسش میکنم بهت احتایج دارم ، باهام حرف بزن ، کوتاهی میکنه . نمیدونم چرا ؟؟؟

سرتون رو درد نیارم ، لیست بدهی های ماهانه من بهقرار زیر هست که تا چندیدن سال همینطور باید پرداخت کنم . البته این لیست جدای از خرج و مخارج روزانه خانه و زندگی ، خرج ماشین و خرید وسایل اولیه کارم هست .

لیست بدهی های هر ماه من 

وام بانک مسکن   517   هزار  اول هر ماه
وام ازدواج پسرم  500 هزار اول هر ماه
فرش پسرم 570  هزار اول هر ماه
صندوق زن داداش خانم 300 هزار اول هر ماه
صندوق خانم 200 هزار 3 هر ماه
صندوق برادران  20 هزار اول هر ماه
بیمه عمر  خانم 110 هزار اول هر ماه
بیمه عمر  خودم و دخترم   242 هزار 14 هر ماه
ماهیانه مادرم 30  هزار اول هر ماه
وام ازدواج دخترم  227 هزار 14 هر ماه
اقساط بیمه شخص ثالث ماشین 107 هزار 23 هر ماه

مقرری خانم از درآمد روزانه مغازه 600 هزار ، هر روز 20 هزار 
زهرا 900 هزار
صندوق قنبر  2  میلیون 

لازم به ذکر است موارد زیر ستاره چون مبلغشون بالا هست و نمیتونم پرداخت کنم فقط جهت یادآوری به خودم نوشته ام . 

یادداشتهای 1398/11/09

یادداشتهای 1398/11/06

یادداشتهای 1398/11/05

هزار ,کنم ,اول ,بدهی ,های ,زندگی ,اول هر ,هزار اول ,بدهی های ,هر ماهصندوق ,تا ساعت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طبیعت