محل تبلیغات شما

یادداشتهای   1398/11/09

مریم جان سلام 

دو روزی هست که درگیر آماده سازی مراسم سالگرد بابا هستیم . آخه این پنجشنبه سالگردش هست . مغازه نیستم اما با موبایلم این مطالب رو برات مینویسم.

مریم جان ، آقا جون از دیدنت خیلی خوشحال شده بود . آنقدر که وقتی رفتی تا نیم ساعت اشکش بند نمی اومد . 

مریم جان پول رو مصطفی نریخت . اگر خانم منو اداره بفرسته مجبورم پولی که تو دادی رو به حساب بریزم . من نمیتونم بگم پول رو دستی دادن چون هیچ اداره ی پول رو دستی به طرف نمیده . سعی کن تا شنبه بهش بگی واریز کنه 

در ضمن یک نکته مهمتر اینکه به فروشگاه بگید به اداره نامه بزنه برای ماه بعد از حقوق من کم نکنه . البته اگر تسویه حساب کردید . 

تسویه حساب کردید یا نه ؟؟؟

یادت نره گلم . منتظر جوابت هستم .

یادداشت دوم ساعت 15:24

مطلبی که در بالا نوشتم توی ماشین بود . رفته بودیم پیش چند صافکار برای نشان دادن عکس ماشین و براورد هزینه . راستش وقتی صافکارها قیمت رو میگفتن غمگین و نا امید می شدیم . بیمه مبلغ چهار و نیم میلیون پول صافکاری و رنگ رو برای جبران خسارت در نظر گرفته در صورتی که صافکارها مبلغ ده تا دوازده میلیون رو میخوان . موندم چکار کنم . کسی هم نیست راهنماییم کنه .

فقطدبه همه ی مردم ایران توصیه میکنم ماشینشون رو بیمه معلم نکنن که خیلی مزخره

مریم جان یادمه گفتی پنجشنبه آزمون رانندگی داری . اول اینکه آرزوی موفقیت برات دارم و بعد  هم میدونم خیلی الافی داره . اگر تنها اومدی آزمون بهم زنگ بزن .

یکی از خوانندگان یاداشتها نوشته بود اوه چقدر زیاد . اول فکر کردم تو نوشته . من هم جواب دادم اکنی که بای بخونه براش کم هم هست  دوست داره بیشتر بنویسم مگه نه عزیز ؟؟،

قسمت سوم ساعت 23:10

برای اجاره خونه چند بار بهت گفتم ناز کردی . آخر با مستاجر پایین ساختمان به توافق رسیدیم . قرار شد ما بریم طبقه هم کف و اون بیاد طبقه اول ، جای ما . از همین امروز هم برخی از وسایلش رو کشید آورد بالا . آخه بعد اسباب کشی مهدی ، دو تا از اتاقها خالی بود . ما هم از فردا اسباب کشی می کنیم برای طبقه همکف . 

روز جمعه هم وسایل سنگین رو جابجا می کنیم . احتمالا از روز شنبه کلا جابجا بشیم . سری بعد که اکمدی خبرم رو بگیری باید بیایی طبقه همکف . اشتباهی طبقه اول نری خخخخخ 

مریم جون چرا ازت خبری نیست ؟ خوبه بهت گفتم برام پیام بیشتری بذار

یادداشتهای 1398/11/09

یادداشتهای 1398/11/06

یادداشتهای 1398/11/05

رو ,هم ,طبقه ,اول ,پول ,جان ,پول رو ,طبقه اول ,اسباب کشی ,طبقه همکف ,حساب کردید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به وبلاگ تکدانه خوش آمدید آبجی بزرگم، دلیل زندگیمه...! دانلود اهنگ جدید + پخش انلاین